Рајзинг-F1
Кошница за чистење со вбризгување, полица за кошница за чистење со вбризгување, модул за вбризгување
Се користи за чистење на пипети.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Број на млазници | 116 парчиња |
| Висината на рамката | 150 мм |
| Висина на чистење на пипетата | 585 мм |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 279 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 558 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 352 мм |
| Нето тежина | kg |