Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошница за чистење со вбризгување, полица за кошница за чистење со вбризгување, модул за вбризгување
Се користи за чистење на лабораториски стаклени садови, како што се Ерленмаерова колба, триаголна колба, колба со тркалезно дно, колба со рамно дно, волуметриска колба, мерен цилиндар.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Млазница за вбризгување | ф6ммxВ220мм |
| Број на млазници | 10 парчиња |
| Број на носители | 10 парчиња |
| Позиционирање на пружинските делови | 10 парчиња |
| Облога на држачите | PA |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 253 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 140 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 488 мм |
| Нето тежина | 1 кг |