Момент-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошница за чистење со вбризгување, полица за кошница за чистење со вбризгување, модул за вбризгување
Се користи за чистење на лабораториски стаклени садови, како што се Ерленмаерова колба, триаголна колба, колба со тркалезно дно, колба со рамно дно, волуметриска колба, мерен цилиндар.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Млазница за вбризгување | ф4ммxВ160мм |
| Број на млазници | 21 парчиња |
| Држач за крст | 21 парчиња |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 183 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 192 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 488 мм |
| Нето тежина | kg |