Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошница за чистење со вбризгување, полица за кошница за чистење со вбризгување, модул за вбризгување
Се користи за чистење на лабораториски стаклени садови, како што се центрифугални цевки, стаклени шишиња, празно шише со горен дел и епрувети.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Млазница за вбризгување | ф2,5 мм x В70 мм |
| Број на млазници | 84 парчиња |
| Држач за крст | 84 парчиња |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 164 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 204 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 511 мм |
| Нето тежина | kg |