Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошница за чистење со вбризгување, полица за кошница за чистење со вбризгување, модул за вбризгување
Интегрираниот модул има 28 пипети, 8 парчиња ерленмаерска колба/колба/волуметриска колба/мерен цилиндар итн.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Млазница за вбризгување | ф6ммxВ220мм |
| Број на млазници | 36 парчиња |
| Седишта за пипети | 28 парчиња |
| Држач за крст | 8 парчиња |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 255 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 190 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 493 мм |
| Нето тежина | kg |