Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошница за чистење со вбризгување, полица за кошница за чистење со вбризгување, модул за вбризгување
Може да исчисти пипета од 28 парчиња, ампули со примероци од 28 парчиња и ерленмаерска колба од 9 парчиња, колба, волуметриска колба итн.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Млазница за вбризгување | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Број на млазници | 65 парчиња |
| Седишта за пипети | 28 парчиња |
| Држач за крст | 28 парчиња |
| Број на носители | 9 парчиња |
| Позиционирање на пружинските делови | 9 парчиња |
| Облога на држачите | PA |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 265 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 190 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 493 мм |
| Нето тежина | 3 кг |