Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошничка за чистење на горен слој, кошничка за чистење на среден слој, полица за корпа за чистење на горен слој, полица за корпа за чистење на среден слој, кошничка за модул на горен слој, кошничка за модул на среден слој
Монтирано во двослојна или трослојна подлошка, поставено во различни модули за вбризгување, чистење со вода од лабораториски стакларија за повеќекратна употреба, керамика, пластика, не'рѓосувачки челик и така натаму.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Ролер за активности | Шест |
| Регулатор на позиција | Два |
| Препознавање на кошничка | Еден |
| Рамката на кошничката со туркање и влечење | 550 мм |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
Полица за корпи со модуларен приклучок
Рачно чистење на комората за влез и излез со влечење и притискање
Лежиште за водилка од не'рѓосувачки челик од двете страни
Брзо затварање на влезот за вода, миење на водата од задниот дел на водилката на комората во секој модул за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 140 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 536 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 562 мм |
| Нето тежина | 3,35 кг |