Момент-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошничка за чистење на долниот слој, полица за корпа за чистење на долниот слој, модуларна корпа за долниот слој,
Монтирано во еднослојна, двослојна или трослојна подлошка, поставено во различни модули за вбризгување, за чистење на лабораториски стакларија за повеќекратна употреба, керамика, пластика, не'рѓосувачки челик и така натаму.
| Материјал | 316L Нерѓосувачки челик |
| Боја | МатНерѓосувачки челик |
| Ролер за активности | Осум |
| Регулатор на позиција | Два |
| Рамката на кошничката со туркање и влечење | 550 мм |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
Полица за корпи со модуларен приклучок
Рачно чистење на комората за влез и излез со влечење и притискање
Монтирано на двата водилки од не'рѓосувачки челик
Брзо затварање на влезот за вода, миење на водата од задниот дел на водилката на комората во секој модул за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 158 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 528 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 566 мм |
| Нето тежина | 3 кг |