Момент-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошничка за чистење на долниот слој, полица за корпа за чистење на долниот слој, модуларна корпа за долниот слој
Монтирано во еднослојна, двослојна или трослојна подлошка, поставено во различни модули за вбризгување, за чистење на лабораториски стакларија за повеќекратна употреба, керамика, пластика, не'рѓосувачки челик и така натаму.
| Материјал | 316L Нерѓосувачки челик |
| Боја | МатНерѓосувачки челик |
| Ролер за активности | Осум |
| Регулатор на позиција | Два |
| Рамката на кошничката со туркање и влечење | 550 мм |
Рачно чистење на комората за влез и излез со влечење и притискање
Ставете во долниот дел од машината за чистење
Носете секакви мрежести послужавници и секакви влошки за корпи
| Надворешни димензии, висина во мм | 79 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 529 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 546 мм |
| Нето тежина | 2 кг |