Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошничка за чистење на горен слој, кошничка за чистење на среден слој, полица за корпа за чистење на горен слој, полица за корпа за чистење на среден слој, кошничка за модул на горен слој, кошничка за модул на среден слој
Монтирано во двослојна или трослојна подлошка, поставено во различни модули за вбризгување, чистење со вода од лабораториски стакларија за повеќекратна употреба, керамика, пластика, не'рѓосувачки челик и така натаму.
| Материјал | 316L Нерѓосувачки челик |
| Боја | МатНерѓосувачки челик |
| Ролер за активности | Шест |
| Регулатор на позиција | Два |
| Препознавање на кошничка | Еден |
| Рамката на кошничката со туркање и влечење | 550 мм |
Вградена ротациона прскалка
Рачно чистење на комората за влез и излез со влечење и притискање
Лежиште за водилка од не'рѓосувачки челик од двете страни
Брзо затварање на влезот за вода, миење на водата од задниот дел на водилката на комората во секој модул за вбризгување
Може да се стават корпи што се користат за чисти шишиња со широк отвор
| Надворешни димензии, висина во мм | 152 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 536 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 567 мм |
| Нето тежина | 3,7 кг |