Слава-2/F2
Аурора-2/F2
Блиц-F2
Кошничка за чистење со вбризгување, Полица за корпа за чистење со вбризгување,Модул за инјектирање
Се користи за чистење на лабораториски стаклени садови, како што се Ерленмаерова колба, триаголна колба, колба со тркалезно дно, колба со рамно дно, волуметриска колба, мерен цилиндар.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Млазница за вбризгување | ф8ммxВ390мм |
| Број на млазници | 4 парчиња |
| Држач за крст | 4 парчиња |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 411 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 235 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 482 мм |
| Нето тежина | 2 кг |
Сертификација
Хангжу Сипингже Биолошка Технологија Ко., ООД
XPZ е водечки производител на лабораториски машини за перење стакларија, лоцирана во градот Хангжу, покраина Жеџијанг, Кина. XPZ е специјализирана за истражување, производство и трговија со автоматски машини за перење стакларија, кои се применуваат во биофарма, медицинско здравје, контрола на квалитетот на животната средина, следење на храната и петрохемиска област.
XPZ е посветена да помогне во решавањето на сите видови проблеми со чистењето. Ние сме главен снабдувач на кинеските инспекциски органи и хемиски претпријатија, во меѓувреме брендот XPZ е проширен во многу други земји, како Индија, Велика Британија, Русија, Јужна Кореја, Уганда, Филипините итн., XPZ нуди интегрирани решенија врз основа на прилагодена побарувачка, вклучувајќи избор на производи, инсталација и обука за работа итн.
Ќе собереме поголема предност за претпријатијата за да обезбедиме иновативни производи со висок квалитет и одлична услуга, за да го одржиме нашето долгорочно пријателство.
Фабрика XPZ

Изложба

