Брзи и врвни понуди, информирани советници кои ќе ви помогнат да го изберете вистинското решение кое одговара на сите ваши потреби, кратко време на производство, одговорно управување со квалитетот и уникатни производи и услуги за плаќање и испорака за OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Ве покануваме да ја посетите нашата производствена единица и да се надеваме на создавање пријателски деловни односи со потрошувачите во вашиот дом и во странство во блиска иднина.
Брзи и врвни понуди, информирани советници кои ќе ви помогнат да го изберете вистинското решение кое одговара на сите ваши потреби, кратко време на производство, одговорно ракување со квалитетот и уникатни производи и услуги за плаќање и испорака.Кина LED модул, Модул за инјектирање, Постојано создаваме нова технологија за да го поедноставиме производството и да испорачуваме стока со конкурентни цени и висок квалитет! Задоволството на клиентите е наш приоритет! Можете да ни ја дадете вашата идеја за развој на уникатен дизајн за вашиот сопствен модел за да спречите премногу слични делови на пазарот! Ќе ја понудиме нашата најдобра услуга за да ги задоволиме сите ваши потреби! Контактирајте не веднаш!
Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошница за чистење со вбризгување, полица за кошница за чистење со вбризгување, модул за вбризгување
Се користи за чистење на лабораториски стаклени садови, како што се Ерленмаерова колба, триаголна колба, колба со тркалезно дно, колба со рамно дно, волуметриска колба, мерен цилиндар.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Млазница за вбризгување | ф6ммxВ220мм |
| Број на млазници | 8 парчиња |
| Број на носители | 8 парчиња |
| Позиционирање на пружинските делови | 8 парчиња |
| Облога на држачите | PA |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 253 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 140 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 488 мм |
| Нето тежина | 0,9 кг |