Рајзинг-F1
Кошничка за чистење, полица за корпи, модуларна кошничка,
Двослојна структура, погодна за модул за решетка за корпи за вбризгување и модул за решетка за корпи без вбризгување
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Препознавање на кошничка | Еден |
| Рамката на кошничката со туркање и влечење | 550 мм |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Број на модули што може да се вчитаат | Два слоја |
| Број на еднослојни модули | Два |
Полица за корпи со модуларен приклучок
Рачно чистење на комората за влез и излез со влечење и притискање
Монтирано на двата водилки од не'рѓосувачки челик
Брзо затварање на влезот за вода, миење на водата од задниот дел на водилката на комората во секој модул за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 609 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 619 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 790 мм |
| Нето тежина | kg |