Рајзинг-F1
Кошница за чистење со вбризгување, полица за кошница за чистење со вбризгување, модул за вбризгување
Се користи за чистење на лабораториски стаклени садови, како што се Ерленмаерова колба, триаголна колба, колба со тркалезно дно, колба со рамно дно, волуметриска колба, мерен цилиндар.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Брз дијаметар на интерфејсот | 32 мм |
| Млазница за вбризгување | ф4ммxВ160мм |
| Број на млазници | 32 парчиња |
| Број на носители | 32 парчиња |
| Позиционирање на пружинските делови | 32 парчиња |
| Облога на држачите | PA |
Полица за чистење со модул за вбризгување со приклучок
Вчитувајте лево и десно од кошничката на модулот
Брзо приклучување на влезот, чиста вода од корпата на модулот во секоја млазница на модулот за вбризгување
| Надворешни димензии, висина во мм | 190 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 558 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 352 мм |
| Нето тежина | kg |