Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошница за чистење без вбризгување
Погодно за садови со широк отвор, мерни чаши итн.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Мали пружински стеги | 18 |
| Висина | 105 мм |
| Растојание | 60 мм |
| Големи пружински стеги | 10 |
| Висина | 175 мм |
| Растојание | 60 мм |
Модулот за кошничка
| Надворешни димензии, висина во мм | 186 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 220 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 445 мм |
| Нето тежина | kg |