Момент-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошничка за чистење на долниот слој, полица за корпа за чистење на долниот слој, модуларна корпа за долниот слој
Монтирано во еднослојна, двослојна или трослојна подлошка, поставено во различни модули за вбризгување, за чистење на лабораториски стакларија за повеќекратна употреба, керамика, пластика, не'рѓосувачки челик и така натаму.
| Материјал | 316L Нерѓосувачки челик |
| Боја | МатНерѓосувачки челик |
| Ролер за активности | Осум |
| Регулатор на позиција | Два |
| Рамката на кошничката со туркање и влечење | 550 мм |
Рачно чистење на комората за влез и излез со влечење и притискање
Ставете во долниот дел од машината за чистење
Носете секакви мрежести послужавници и секакви влошки за корпи
| Надворешни димензии, висина во мм | 83 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 531 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 560 мм |
| Нето тежина | 2 кг |

XPZ е водечки производител на лабораториски машини за перење стакларија, лоцирана во градот Хангжу, покраина Жеџијанг, Кина. XPZ е специјализирана за истражување, производство и трговија со автоматски машини за перење стакларија, кои се применуваат во биофарма, медицинско здравје, контрола на квалитетот на животната средина, следење на храната и петрохемиска област.
XPZ е посветена да помогне во решавањето на сите видови проблеми со чистењето. Ние сме главен снабдувач на кинеските инспекциски органи и хемиски претпријатија, во меѓувреме брендот XPZ е проширен во многу други земји, како Индија, Велика Британија, Русија, Јужна Кореја, Уганда, Филипините итн., XPZ нуди интегрирани решенија врз основа на прилагодена побарувачка, вклучувајќи избор на производи, инсталација и обука за работа итн.
Изложба
