Момент-1
Слава-2
Аурора-2
Аурора-F2
Блиц-F1
Кошничка за чистење на долниот слој, полица за корпа за чистење на долниот слој, модуларна корпа за долниот слој
Монтирано во еднослојна, двослојна или трослојна подлошка, поставено во различни модули за вбризгување, за чистење на лабораториски стакларија за повеќекратна употреба, керамика, пластика, не'рѓосувачки челик и така натаму.
| Материјал | 316L не'рѓосувачки челик |
| Боја | Мат не'рѓосувачки челик |
| Ролер за активности | Осум |
| Регулатор на позиција | Два |
| Рамката на кошничката со туркање и влечење | 550 мм |
Поделено на два слоја за полнење на мрежестата лента
Вградена ротациона прскалка
Рачно чистење на комората за влез и излез со влечење и притискање
| Надворешни димензии, висина во мм | 230 мм |
| Надворешни димензии, ширина во мм | 528 мм |
| Надворешни димензии, Длабочина во мм | 584 мм |
| Нето тежина | 5,6 кг |
Сертификација
Компанија XPZ
Хангжу Сипингже Биолошка Технологија Ко., ООД
XPZ е водечки производител на лабораториски машини за перење стакларија, лоцирана во градот Хангжу, покраина Жеџијанг, Кина. XPZ е специјализирана за истражување, производство и трговија со автоматски машини за перење стакларија, кои се применуваат во биофарма, медицинско здравје, контрола на квалитетот на животната средина, следење на храната и петрохемиска област.
XPZ е посветена да помогне во решавањето на сите видови проблеми со чистењето. Ние сме главен снабдувач на кинеските инспекциски органи и хемиски претпријатија, во меѓувреме брендот XPZ е проширен во многу други земји, како Индија, Велика Британија, Русија, Јужна Кореја, Уганда, Филипините итн., XPZ нуди интегрирани решенија врз основа на прилагодена побарувачка, вклучувајќи избор на производи, инсталација и обука за работа итн.
Ќе собереме поголема предност за претпријатијата за да обезбедиме иновативни производи со висок квалитет и одлична услуга, за да го одржиме нашето долгорочно пријателство.
Фабрика XPZ

Изложба

